Hakkında yorumlar Matcha Slim

 • Δημήτριος
  İlk başta Matcha Slim'i dolabımda bıraktım çünkü dürüst olmak gerekirse onunla ne yapacağımı bilmiyordum. Neyle yemek yapmayı sevdiğimi (vanilya aromalı soya sütü ile sıcak kibrit) anladığımda, kendimi her sabah ve bazen gün içinde alırken buldum. Bu içkiden harika hissediyorum ve ağırlık gözlerimizin önünde kayboluyor!
  Matcha Slim
 • Αναστασία
  Ambalaj uygundur, raf ömrü iyidir. Ancak tadı yine de memnun, hoş, ağızda kalan tada ekşilikle zengin. İyi canlanır. 2 haftadan fazla bir süredir Matcha Slim içiyorum ve fazla kilo kayboluyor, içmeye devam edeceğim!
  Matcha Slim
 • Ahmet
  Arkadaşım tavsiye ettikten sonra aldım, şişman olduğumu söylemeyeceğim ama fazladan birkaç kilo kaybetmek zarar vermez, bu yüzden bir hafta içinde 4 kilo verdim.
  Matcha Slim
 • Ευαγγελία
  Yakında yaz, kendim için aldım ve kıştan sonra, kolayca ve hızlı bir şekilde çıkarmak istediğim birkaç kilo daha kazandım. Çay Matcha Slim bu konuda bana çok yardımcı oldu, içmeye ve daha fazla sipariş vermeye devam edeceğim!
  Matcha Slim
 • Δημήτριος
  Çok güzel bir fiyat ve güzel bir tat. Böyle bir fiyat için bu sadece bir nimettir, yeterince alamıyorum, 3 haftada 15 kilo verdim, Matcha Slim bir çeşit mucize, iyi şekle gelene kadar içmeye devam edeceğim!
  Matcha Slim
Kullanıcı oyu Matcha Slim
4
29